2018-2019 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

İsim Üniversite
NURİYE KANDEMİR NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - TIP
MESLİSA SUDE KARAMAN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - TIP
SERDEM GENÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ - HUKUK
ELİF OTU KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - HUKUK
AYŞE ALEYNA AKSU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - HUKUK (İÖ)
DOĞA SERAY TERZİ EGE ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİ
İLKİN KUTLUER MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - DİŞ HEKİMLİĞİ
SUDE İNAN BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ - MİMARLIK
SEZİN SEMERCİOĞLU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - MİMARLIK
CEREN DİVRİK 18 MART ÜNİ - PDR
GAYE KIZIL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - PDR
BEGÜM ÖZKAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ (TÜRKÇE) (Tam Burslu)
SUDENUR ARSLAN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ
RÜYA ÖZEL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ
İREM GÜÇLÜ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ
CEMRE SU HIRÇIN ULUDAĞ ÜNİVERİTESİ - PSİKOLOJİ
İREM KARACA KOÇ ÜNİVERSİTESİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%100 BURSLU)
ALPER YAVUZ ÇAYCI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SUDE ARSLAN BARTIN ÜNİVERSİTESİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AYBERK KÖYBAŞI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM UTKU ÇETİN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) %50 BURSLU
ELİF NUR KARAGÖZ GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEMANUR YILDIRIM CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TOLGAHAN TÜREL GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALPER GÖZÜNGÜ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ - ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KUTAY AKINCIER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ELMAS GÖREN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EKREM BORA ULUSOY KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKCAN KARA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ - ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF YAREN ÖZTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SEHER GÜRDAL BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - BİYOSİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE NAZ ŞEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME (İNGİLİZCE)
TUĞRUL IŞIK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME
FATİH SEZEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME
MERVE ÖZTÜRK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME
EMİR CAN AKALAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - İKTİSAT
BERK GÜMÜŞTEKİN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - İKTİSAT
GÖKTUĞ MUSA ÖNLER KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - İKTİSAT
HANDE ARAL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ - SOSYOLOJİ
BEYZANUR GÖKDAL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - HEMŞİRELİK
TOLGA AKTAŞ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - MATEMATİK (İNG.)
METEHAN ŞEN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ULUÇ AKTAŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - ODYOLOJİ
BERKE ÇOPUR ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİYEL TASARIM
HAZAL DAMLA DURUSU MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ - SİYASET BİLİMİ
SERKAN SERBEST KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - BİLGİYASAR PROGRAMCILIĞI
FURKAN FİDAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
YİĞİT CAN VELİK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
TUANA GÜNEY UŞAK ÜNİVERSİTESİ - YENİ MEDYA
DİLARA NUR ERSİN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - YENİ MEDYA VE İLETİŞİM
KERİM SAYGIN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - FİZİK
BERK AKTAŞ 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - FİZİK
TAHA BENHUR KADI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - KİMYA
GAMZE ZENGİN ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - KİMYA
ECENUR KALENCİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - KİMYA
YAREN ÇAĞLA AKTÜRK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - TARİH
BARTU SUCU KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - TARİH
SEVGİ ERDEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ - EDEBİYAT
ZEYNEP SUNA DİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - EKONOMETRİ
HAZAR ERTUĞRUL İKİZLER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - EKONOMETRİ
BARIŞ BAYKAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ - ÇALIŞMA EKONOMİSİ
ANDAÇ CAN AVCI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
EMRE ALGIN ULUDAĞ ÜNİVERİTESİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SUDE ŞANLI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MELİH SEZER 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - MALİYE
MİRAY YASAVUL 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
UMUTCAN KARAMAN KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
BURAK KARABULUT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - RADYO TV TEKNOLOJİSİ
BUKET SAYGI 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ - MEDYA VE İLETİŞİM
ŞAHİKA AKBULUT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - BASIN VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ
SAADET PELİN ÖZEN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ - RADYO SİNEMA TV
BATIN RASİM DİKOĞLU BATMAN ÜNİVERSİTESİ - SİNEMA TV
TOYGAR KARADENİZLİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - RADYO TV
AYŞE KIZANLIK ULUDAĞ ÜNİVERİTESİ - GIDA TEKNOLOJİSİ
BURAK KEÇİKIRAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - GIDA TEKNOLOJİSİ
BEGÜM YALIN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - GIDA TEKNOLOJİSİ
SELİNAY ÜNLÜ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - GIDA TEKNOLOJİSİ
YAVUZ ERKEKOĞLU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - GIDA TEKNOLOJİSİ
İLAYDA DEMİREL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - İLK VE ACİL YARDIM
BÜŞRA ZOFUN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - İLK VE ACİL YARDIM
EMİRKAN AKYOL KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - SAĞLIK YÖNETİMİ
SELİNAY YAMAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - FİZYOTERAPİ
CEREN AYÇELEN ÖNEM MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - RADYOTERAPİ
YAREN KILIÇLAR NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ - RADYOTERAPİ
RABİA BAYAÇ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - ANESTEZİ
GÜLAY MUTLUER TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ
TUĞÇE MENTEŞ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - PATOLOJİ VE LAB. TEKNİKLERİ
CANSU ŞEVVAL KESKİN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - PATOLOJİ
ATAKAN USAL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - BİYOMEDİKAL
İREM BANBAL KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - TIBBİ LABORATUVAR
BERKAY TEKE ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - TIBBİ GÖRÜNTÜLEME
SUDE İSAR UŞAK ÜNİVERSİTESİ - SAĞLIK YÖNETİMİ
BUSE KUMDERE İSTANBUL SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ - AĞIZ-DİŞ
EKREM SEMİH KURTOĞLU KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
ALPARSLAN GÖKALP ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - ULUSLARASI TİCARET VE LOJİSTİK
ONUR SAYGIN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - LOJİSTİK
CEYDA ÜMİT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - LOJİSTİK
BERKAN YİĞİT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - LOJİSTİK
BESTE BAYRAK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ - HAVACILIK YÖNETİMİ
SELEN KEMER KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - ÇOCUK GELİŞİMİ
ASLIHAN TOKSÖZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - ÇOCUK GELİŞİMİ
AYŞENUR BAKAR TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ - ÇOCUK GELİŞİMİ
SENAY TACAR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ - ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BEYZA CAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ - AŞÇILIK
HİLAL YUMUŞAK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - SOSYAL HİZMETLER
MÜRŞİDE YAMAN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ - SOSYAL HİZMETLER
YAREN SEMİZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ - SOSYAL HİZMETLER
BURHAN TEKİNALP 18 MART ÜNİVERSİTESİ - BİTKİ KORUMA
YUSUF KEREM DİNÇER 18 MART ÜNİVERSİTESİ - BİTKİ KORUMA
BARIŞ KONBAK ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - BİTKİ KORUMA
YAREN KÜÇÜK OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ - TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
AYŞE DİLARA ŞİŞMAN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - GRAFİK TASARIM
MERYEM ERKEK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - GRAFİK TASARIM
ŞULE SELVİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
BERKAY KARAKAŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ - ORGANİK TARIM
AHMET YUSUF BENZER ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ - TARIM EKONOMİSİ
AHMET SABAS KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ - HALKLA İLİŞKİLER
AKIN GEREN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ - HALKLA İLİŞKİLER
MERT PEHLİVANOĞULLARI AYDIN ÜNİVERSİTESİ - OPTİSYENLİK
DİLARA YILMAZ ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ - OPTİSYENLİK
HATİCE DAMLIYURT SAKARYA ÜNİVERSİTESİ - OPTİSYENLİK
GÖKSU ÇETİN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ - MODA TASARIM
SERKAN BAHADIR ULUDAĞ ÜNİVERİTESİ - HARİTA KADASTRO
BURAK GÜÇLÜ MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME ENFORMATİK
ALPER KENAR ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ - MUHASEBE
BÜŞRA GÜLMEZ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ - TIBBİ DÖKUMANTASYON
GÖZDENUR ÇABUK İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
EMİRKAN PANDIR MARMARA ÜNİVERSİTESİ - BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ