2015-2016 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

İsim Üniversite
EMEK GÖZLÜKLÜ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GÖKTÜRK BATUHAN ŞİMŞEKOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ – HUKUK FAKÜLTESİ
ARDA ŞENVELİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
CANSU DÜŞOVA EGE ÜNİVERSİTESİ – PSİKOLOJİ
BETÜL ARDA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) – FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
BİRSU MUNTAŞ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) – DİŞ HEKİMLİĞİ
FURKAN CEYLAN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İREM YILMAZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MİNEL ÖZEN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
NUR AYÇELEN ÖZKAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) – SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ÜFTADE BENGİ EROLÇAY HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) – GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GÜLÇİN TINMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
EGECAN ŞENYURD ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
SİMGE TAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GÖRKEM GÜNEY ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EMRE KAYMAZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ – ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM GÜNEL KARABÜK ÜNİVERSİTESİ – ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ZEYNEP SAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZCA)
İPEK ANLAK LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKE) – BANKACILIK VE FİNANS (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
ONUR AVCİ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) – GIDA TEKNOLOJİSİ
BEYZA SELEN ÇAVUŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ EDEBİYATI
İNANÇ DİMİTOKA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) – ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KADİR ALPTUĞ ÖZDEMİR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – TARİH (İÖ)
TUĞSAN DOĞA EVREN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BERK YÜKSEL KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (İÖ)
ANIL TAMYİĞİT ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) – BANKACILIK VE SİGORTACILIK
TOLGA BİRGÜL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) – BASIM YAYIN
ECE GÜNEY PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) – İŞLETME (İÖ)
BARIŞ IRMAK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – KADASTRO
YAĞIZHAN EMİR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT (İÖ)
KENAN KİBAR BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MİNEL SALUR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
GAMZE ELBÜKEN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İÖ)
HABİBE KILIÇ GİRESUN ÜNİVERSİTESİ – REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
UZAY ALSAN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK) – İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
SERKAN AĞIR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ – ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
BERKE DOĞAN DEMİRCAN B.ECEVİT ÜNİVERSİTESİ – ARKEOLOJİ
KAAN ERTAŞ BARTIN ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR BAŞKURT BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö.)
GAMZE DAYIOĞLU CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERAL KOÇ ALAATTİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ(ALANYA) – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA BALTALI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ
ESRA TUNÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
CAN ÇİFTÇİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) – MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
FATMA YILMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – LABORATUVAR TEKNİKERLİĞİ
BERKE FİLİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ – KAPTANLIK
ETKİN TAŞTAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – PEYZAJ MİMARLIĞI
SEDA ÜLKER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) – TARİH (İÖ)
İREM UÇAK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – ANESTEZİ
KAAN KESENCİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) – YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (AÇIKÖĞRETİM)
SİMGE ARPAK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – İŞLETME YÖNETİMİ
SERKAN KİPER AMASYA ÜNİVERSİTESİ – SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
ZEYNEP DİLARA UÇAK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (İÖ)
SİNAN GEZER ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) – BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
HAKAN YÜKSEK KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – PAZARLAMA
BERKAY ÇIKIKÇIOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) – REKREASYON YÖNETİMİ
ÖMER ÖZÇELİK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – BANKACILIK
ATABERK YEŞİLYURT İSTANBUL AREL ÜNİVERİSTESİ – KAMU YÖNETİMİ VE SİYASET
ÇAĞLA KAYAN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ (İÖ)
HATİCE ELİF ERMUT PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) – MODA TASARIMI
YUSUF ZİYA BALCI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) – BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ
DOĞANAY AKGÜL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – DIŞ TİCARET
FURKAN GİRGİN NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ(KONYA) – BANKACILIK
BURAK BEZGİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ – YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
MİRAY BUDAK TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) – FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
LÜTFÜ ATAKAN SAYGIN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA) – TARLA BİTKİLERİ
ALİCAN SANAK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – MAKİNE BÖLÜMÜ
RAMAZAN SARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) – RAYLI SİSTEMLER
BERKİN ARICAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) – HUKUK
İSMAİL FURKAN KILAVUZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – HUKUK
İLKE BUDAK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) – GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
UMUT MORGÜL MEF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) – İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MERVENUR ÇELİK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ – PSİKOLOJİ (ÜCRETLİ)
HATİCE HACER ERDEM İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)
SAFA GÜLLÜK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ – DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ (%50 BURSLU)
ŞAFAK ÖZGÜR İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ – SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ (İÖ) (%75 BURSLU)
CAN TOGACAR ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TAM BURSLU) İNG.