2016 – 2017 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

İsim Üniversite
SILA AZMAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
BARLAS KIZIL MALTEPE ÜNİVERSİTESi TIP FAKÜLTESİ
MEHMET UĞUR ERTEMEL İTÜ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
SAFA AYBERK YAŞAR ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
DENİZ BAYAT İTÜ EKONOMİ
NURGÜN MERSİNLİOĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK BURSLU
EREN YANAL TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEMRESU TEZCAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
DİLEK KAZAL İTÜ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
İPEK ÖZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
UFUK BOZKURT ODTÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (KIBRIS)
İLKEM ACET MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
YİĞİT GÜLEÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN GÜRE TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT UÇAK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN AKSU KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ
CEREN AKSOY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
MELDA AKYILDIZ TÜRK HAVA KURUMU MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK BATU İTÜ DENİZ ULAŞIM VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN CİHAN TURAN NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKİN BİLGİÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT ÇELİK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM GÜLEÇ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RODİ BAĞIŞ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKÇE YAVUZ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN KIRBAŞ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
DİLAY TETİK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM EMRE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SILA ERDOĞMUŞ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
BARIŞ ÖZKAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
UMUT AYDEMİR GİRNE ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
BİLGENUR BELER EGE ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK
SERHAT KASAP KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
YAREN TUĞÇE ŞEKER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ALPER TIKNAZ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME-METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN UÇAR MUĞLA ÜNİVERSİTESİ ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI TEKNOLOJİSİ
OĞUZHAN DEMİREL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ BİLİMLERİ TASARIMI
SELEN SAYGIN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ŞİMAL GÜLERYÜZ MEF ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
BERKAY ÇEÇE EGE ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
NURŞAH TAMAY MEÇO YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK BURSLU
BÜŞRA ERGİN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
FURKAN HIZLI BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
UĞURKAN ORDU ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FİZİK BÖLÜMÜ
BERKE ŞİRİN ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
GAMZE ÇAMLI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ
BERNA KIRAKAÇAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ
KORAY KARTAL DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ÜMMÜGÜLSÜM BAKAR KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ÇAĞDAŞ AKSU AYDIN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET
TUĞBERK SÜREL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
MERT DORUK KANAR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
MEHMET ÜMİT YILDIRIM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
UĞUR SERBES ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
AHMET BERKAY BAYKAL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MALİYE
EMRE ÖZKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
EMRE ŞAHİN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MİNEL ARI BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
UĞUR GÜNEY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
HALİT KAYA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
CANBERK GÜRKAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
EDANUR COŞKUN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
AHMET ÇAĞATAY ARIBURNU MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
DİLARA KARAKAŞ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ
ALEYNA KILIÇ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MURAT CAN ÖZEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MERVE DOYRAN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
MEHMETHAN TOKGÖZ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK
BERKAY TURAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ÖZGÜR VARDAR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HARİTA VE KADASTRO
CEREN ÇETİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ADALET
FATMANUR GÜLENT İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
YAĞMUR BOZ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABORATUAR TEKNİKLERİ
AHMET AKKOÇ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
İBRAHİM YILDIZ İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SİGORTACILIK
YİĞİT BUTUR BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR SİNEMA VE TELEVİZYON
ALİCAN NERSE ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
SERCAN AĞAR KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ALİ TÜRKOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ PAZARLAMA