2017-2018 Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

İsim Üniversite
ENES SUBAŞI NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ – TIP
SÜHEYLA ŞENTÜRK KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – DİŞ HEKİMLİĞİ
ÖGE ÖZKILIÇ EGE ÜNİVERSİTESİ – ECZACILIK
ESİN ÜLKÜ ARSLAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ – HUKUK
GAYE ÇAMLICA BİLGİ ÜNİVERSİTESİ – HUKUK
BEYDA GÜN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ – REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ONATCAN SAĞLAM TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ – ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖYKÜ NUR KARABACAK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
EZGİ ÖZGEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
TUTKU ÖĞÜNÇ IŞIK ÜNİVERSİTESİ – MİMARLIK
ELİF ARDA IŞIK ÜNİVERSİTESİ – MİMARLIK(İNGİLİZCE)
SİNAN ÇAKIR DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ – MİMARLIK
MELDA SINAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ – İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
DİLA BESLER TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
CAN GÖKTAŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
RECEP KAAN İŞBİLİR IŞIK ÜNİVERSİTESİ – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
DOĞUKAN TOSUN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ – ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ANIL BAYAR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ – UZAY VE UÇAK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SAFA KAYRA EMEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ – OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
UMUT TURANBEYLİ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM TAŞTEKİN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURAK EVCEN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKTUĞ SÜNTER KARABÜK ÜNİVERSİTESİ – İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KARDELEN ÇETİN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AYŞENUR ATLI ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
MİRAY TUNA EGE ÜNİVERSİTESİ – GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MİRAY KULAKSIZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ÇİSEM GÜLTEN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ – HEMŞİRELİK
SELİN ORHAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ – HEMŞİRELİK
ŞEVVAL DOĞA UÇAR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – HEMŞİRELİK
TUNÇBERK TUNÇ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEHMET BERK SÜLÜN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ – SOSYOLOJİ
ALEYNA ÇETİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
SEVİNÇ BUSE TAŞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
YAĞMUR TAŞMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ – İKTİSAT
ONUR BIÇAK İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME
FURKAN ARSLAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ – FİZİK
CEREN BUSE BİNGÜL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – KİMYA
YORUM GÖZLÜKLÜ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – BİYOLOJİ
BUSE BİLİCİOĞLU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
YAĞIZ ESGİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ – ULUSLARARASI TİCARET
MİNEL GÜVENKAYA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ – SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
KIVANÇ İŞBİLİR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – MAKİNA
BERKE FIRTIN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ – DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
KAAN İÇKE BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ – TIBBİ TANITIM VE PAZARLAMA
BİLGENUR AYYAVUZ MUĞLA ÜNİVERSİTESİ – İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
GÖKHAN ANLAK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ – LOJİSTİK
KAAN CAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ – YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
MEHMETCAN SAĞIROĞLU BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ – PERFÜZYON
BERKAY YAŞ BELIKESİR ÜNİVERSİTESİ – KİMYA TEKNOLOJİ
MEDİNE HACIOĞLU İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME ENFORMATİĞİ
NURHAYAT ÖZBEK RUMELİ ÜNİVERSİTESİ – RADYO TERAPİ
BEYZA ÖZKAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ – ÇOCUK GELİŞİMİ
CÜNEYT AÇİL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – MUHASEBE
MERT DURMAZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – TIBBİ LABORANT TEKNİKERLİĞİ
ÜMRAN NUR BEREKET TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
YUSUF MERT BEYDİLLİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ÇAĞLA GÜLMEZ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ – FİZYOTERAPİ
AYHAN GEREDELİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME VE BÜRO YÖNETİMİ
SÜEDA BERBER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ – SAĞLIK YÖNETİMİ
ALİ ARDA SARIBOĞA KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – PAZARLAMA
AKASYA ÖZKAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ – VETERİNER TEKNİKERLİĞİ
BURAK ŞENGÜN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ – İŞ GÜVENLİĞİ